O NAS - AGROL

Przejdź do treści
Jeśli

- Lubisz aktywnie spędzać czas ?
- Jesteś miłośnikiem gór i przyrody ?
- Masz w sobie coś z duszy odkrywcy ?
- Szukasz kameralnego miejsca w ciszy i spokoju, z dala od ludzi i miejskiego zgiełku?
- Twoją pasją są konie ?
- Chcesz zabrać ze sobą czworonożnego pupila ?

A może po prostu

  • Pragniesz spędzić rodzinny urlop na wsi ?
  • Chcesz aby Twoje dzieci poznały zapach siana, koni i wiejskie klimaty ?


Agro Beatus to niewielkie, rodzinne gospodarstwo rolne i agroturystyczne położone w Górach Sowich, zajmujące się chowem i hodowlą koni szlachetnych oraz uprawą borówki amerykańskiej. To miejsce, w którym możesz poczuć prawdziwy klimat życia na wsi, gdzie króluje przyroda, las wdziera się do ogrodu, a wokół psy, konie, dzikie zwierzęta oraz pyszności z sadu, ogrodu i lasu.

Agro Beatus to wyjątkowo kameralne miejsce oferujące swoim Gościom dwa dwuosobowe, przytulne pokoje z kuchnią i łazienką - mieszczące się na parterze, w formie wakacyjnego mieszkania z tarasem i zagospodarowanym ogrodem  łączącym się bezpośrednio z lasem i padokami, a także bezpieczny parking przy domu i darmowe wi-fi.

Ponieważ jesteśmy miłośnikami wszelkich form aktywności, a w szczególności jazdy konnej, górskich wędrówek, wspinaczki skalnej, jazdy na rowerze, zimą na nartach dlatego zachęcamy naszych Gości do czynnego wypoczynku. Dobrze znamy najbliższą okolicę , chętnie pomagamy w wyborze tras oraz planowaniu dalszych wycieczek.
Dla chętnych organizujemy  aktywny wypoczynek.

Ponadto Dolny Śląsk to kraina skupiająca ogrom zamków, pałaców, starych sztolni, tajemniczych budowli z II wojny światowej (Riesse) oraz piękne góry dostępne dla każdego ze względu na swoje ukształtowanie i wysokość. Połączenie tej  historycznej infrastruktury z walorami przyrody powoduje, że są to tereny wyjątkowe dla prawdziwych turystów i miłośników przyrody.
tel. kom. 609 431 922
tel. kom. 607 100 537

58-330 OLSZYNIEC  UL. WAŁBRZYSKA 3A
Stronę wykonała firma Goldenmayer.pl
Wróć do spisu treści